Опитування студентів по Проєкту ЄС Еразмус+ Жан Моне ES PRSE EU

Кафедрою трудового, екологічного та аграрного права, яка є виконавцем проєкту «Європейська система захисту права на безпечне довкілля: досвід для України» 101127083 — ES PRSE EU — ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH, проведено опитування студентів.

Мета опитування з’ясувати чи знайомі студенти магістратури Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з особливостями європейської системи захисту права на безпечне довкілля та чи зацікавлені вони в поглибленому вивченні впровадження відповідного європейського досвіду в Україні.

Опитування було анонімним, добровільним, а його результати будуть використані командою проєкту виключно для моніторингу якості впровадження проєкту.

Деякі результати опитування відображені на фото: