Участь в роботі міжнародних наукових конференцій

З 10 по 14 квітня 2016 року делегація  в складі зав. кафедри Кобецької Н.Р. та доц. Романко С.М. брали участь у роботі Конференції країн Центральної та Східної Європи щодо здоров’я населення та довкілля, яка відбувалась у м. Прага (Чеська Республіка). Проф. Кобецька Н.Р. та доц. Романко С.М. виступали на пленарному засіданні конференції із доповіддю, присвяченою 30-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС «Ukrainian experience in establishing a causal connection between population diseases under unfavorable environmental factors after Chernobyl» (Досвід України у встановленні причинно-наслідкового зв’язку між хворобами населення та впливом несприятливих екологічних факторів Чорнобильської катастрофи).

20–21 жовтня 2016 р. асистент кафедри Леся Данилюк взяла участь у Міжнародній  конференції «Evolution of Private Law – New Approach», яка відбулася в м. Катовіце (Польща), на базі Факультету права та адміністрації Сілезького університету. Тема виступу «Contractualregulationofusinghuntinglands».

17 жовтня 2019 р. на базі Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Республіка Польща) відбулася міжнародна конференція на тему «Національні, європейські, міжнародні стандарти правової охорони тварин». До участі в роботі конференції організаторами були запрошені представники кафедри трудового, екологічного та аграрного права Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – проф. Надія Кобецька та викл. Леся Данилюк. Проф. Надія Кобецька була включена в науковий комітет конференції та виступила в пленарному засіданні з доповіддю на тему: «Використання тварин у видовищних заходах: вимоги українського законодавства та практика їх реалізації».

31 березня 2021 року проф. Надія Кобецька та викл. Леся Данилюк взяли участь в міжнародній онлайн конференції «Правові аспекти гуманітарного захисту тварин» у м. Люблін (Республіка Польща) та презентували доповідь на тему «Імплементація норм Європейської конвенції про захист домашніх тварин в законодавство України: окремі теоретико-прикладні аспекти».

9–10 вересня 2021 року доц. Леся Данилюк взяла участь в двохденному онлайн воркшопі, організованому Комітетом з питань навчання та розбудови потенціалу Академії екологічного права Міжнародного союзу охорони природи. Захід був присвячений розгляду особливостей викладання та вивчення екологічного права в сучасних умовах і в контексті майбутніх викликів. На сесіях воркшопу були представлені доповіді, які відображали досвід викладання, вивчення та розбудови потенціалу в екологічному законодавстві, спрямований на розвиток еколого-правових дисциплін. Спікерами виступили науковці, викладачі та студенти з Австралії, Великої Британії, Канади, Нової Зеландії та України.

10 квітня 2023 року доц. Леся Данилюк на запрошення Єльської школи довкілля (США) взяла участь в вебінарі на тему «Війна росії та українські ліси: руйнування та стійкість».

26 жовтня 2023 року кафедра виступила співорганізатором Міжнародної наукової конференції «Благополуччя тварин. Правова перспектива» (Люблін – Івано-Франківськ). Конференція відбулася на базі кафедри адміністративного права та адміністративних наук факультету права та адміністрації Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Республіка Польща).

На конференції представниками від університету виступили завідувач кафедри доцент Зоряна Яремак із темою доповіді «Fur farms in Ukraine: legal regulation and problems of adaptation of national legislation to EU legislation»; доцент Леся Данилюк із темою доповіді «Сoncept of Animal Welfare in the National Legislation of Ukraine»; заступник директора Навчально-наукового юридичного інституту, викладач Наталія Башурин із темою доповіді «The concept of an animal as an object of civil rights under the national legislation of Ukraine: prospects for changing the established approach according to European standards».