Підвищення кваліфікації доцентки кафедри Лесі Данилюк

Впродовж березня-квітня 2024 року доцентка кафедри Леся Данилюк проходила підвищення кваліфікації, прослухавши курс «Європейський зелений курс (ЄЗК) та Україна».

Про курс

Європейський зелений курс – це основний документ ЄС, що закладає основи посиленого переходу країн Європи до сталого розвитку та трансформації всіх основних сфер економіки й врядування, а також впливає на держави, які є важливими стратегічними партнерами ЄС, зокрема Україну.

Навчання на курсі дає можливість отримати ґрунтовні знання про ЄЗК, необхідні для розуміння нинішньої трансформації ЄС і потреб України в рамах набуття членства в ЄС і повоєнної відбудови, ознайомитися з основними галузями ЄЗК, реформами в ЄС і їхнім впливом на Україну.

Проходження курсу спрямоване на забезпечення системними знаннями про ЄЗК, поточні законодавчі акти та стратегічні документи, пов’язані з цією стратегією ЄС, формування уявлення про регулювання відповідних сфер і подальші реформи в Україні.

Програма курсу:

Модуль 1. ЄЗК та Клімат

Модуль 2. Охорона довкілля у ЄЗК

Модуль 3. ЄЗК та Енергетика

Модуль 4. ЄЗК та Циркулярна економіка

Модуль 5. ЄЗК та Енергоефективність

Модуль 6. ЄЗК та міста

Модуль 7. ЄЗК та фінансові інструменти

Модуль 8. ЄЗК та майбутнє членство України в ЄС

За підсумками курсу та успішного виконання завдань Леся Данилюк отримала сертифікат, виданий 10.04.2024 р