Робота кафедри трудового, екологічного та аграрного права на звітній науковій конференції університету

3-4 квітня відбулися підсекційні засідання звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю викладачів, аспірантів, студентів.

Традиційно кафедра трудового, екологічного та аграрного права на звітній науковій конференції забезпечує роботу викладацької та аспірантської підсекції й двох студентських підсекцій.

Відповідно цього року науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри так само працювали на підсекції екологічного, земельного, аграрного та трудового права (керівник підсекції – доцент Зоряна Яремак), а з студентами в межах проблематики екологічного права (керівник підсекції – доцент Леся Данилюк) і актуальних питань трудового, земельного та аграрного права (керівник підсекції – доцент Наталія Кохан).

Кафедра відзначає високий науковий рівень представлених тем і висловлює вдячність доповідачам за активну участь в науковому заході університету.