Запрошуємо на відкриту гостьову лекцію!

9.12 (четвер) о 16.00 відбудеться відкрита гостьова лекція на тему «Досвід Республіки Польща в імплементації вимог права ЄС щодо охорони довкілля» (мова – англійська).

Запрошена лекторка: Ілона Пшибоєвська – доктор права, адвокат, доцент кафедри екологічного права факультету права та управління Ягеллонського університету (Краків, Республіка Польща).

Її наукові інтереси спрямовані на екологічне та енергетичне право з особливим акцентом на приписи права Європейського Союзу. Автор статей у цій сфері, в тому числі, монографій «Значення транс’європейських енергетичних мереж для забезпечення енергетичної безпеки», «Ринкові інструменти в екологічному праві Європейського Союзу». Випускник Law School, організованої Школою права Колумба, а також École de Droit Français та програми MASTER en droit privé, організованих Університетом Орлеана.

Запрошуємо приєднатись до лекції за посиланням:

кафедра трудового, екологічного та аграрного права

Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника