Звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, докторантів та студентів за 2018 рік

На кафедрі трудового, екологічного та аграрного права 20 березня 2018 року відбулося засідання підсекції екологічного, земельного, аграрного та трудового права в рамках звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2018 рік. У засіданні взяли участь з науковими доповідями викладачі та аспіранти кафедри: зав. кафедри. Кобецька Н.Р., проф. Вівчаренко О.А., доц. Багай Н.О., доц. Мороз Г.В., доц. Кохан Н.В., викл. Данилюк Л.Р.,  асп. Бирич Н.В.,  асп. Кошелюк  Т.В., асп. Шукало І.В.

21 березня кафедрою проведено засідання підсекції екологічного права та підсекції земельного та аграрного права звітної наукової конференції студентів університету за 2018 рік, у яких взяли участь з доповідями 31 студент Навчально-наукового Юридичного інституту.

За результатами проведення конференції було відзначено кращі виступи студентів та прийнято рішення про рекомендацію до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХ» тези повідомлень студентів:

Кобець-Павлюк Р.С.  (І курс маг.) – науковий керівник проф. Кобецька Н. Р.,

Дмитренко О.В. (І курс маг.) – науковий керівник доц. Яремак З.В.,

Липовецької О.А. (І курс маг.) – науковий керівник доц. Багай Н.О.,

Стигар А.А. (І курс  маг.) – науковий керівник викл. Данилюк Л.Р.

Рекомендовано до нагородження грамотами ректора студентів за змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік:

Гладій Т.В (IV курс) – науковий керівник проф. Кобецька Н. Р.,

Глібчук Ю.І. (IV курс) – науковий керівник проф. Кобецька Н. Р.,

Кутну А.О. (І курс маг.) – науковий керівник проф. Вівчаренко О.А.,

Струтинського С.В. (І курс маг.) – науковий керівник доц. Кохан Н.В.

Рекомендовано до нагородження подяками директора Навчально-наукового Юридичного інституту за  змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік таких студентів:

Оленич Н.Р.  (І курс маг.) – науковий керівник доц. Яремак З.В.,

Сидоряка В.В. (IV курс) – науковий керівник проф. Кобецька Н. Р.,

Рудник М.А. (І курс маг.) – науковий керівник викл. Данилюк Л.Р.,

Новицьку В.Р. (І курс маг.) – науковий керівник доц. Мороз Г.В.,

Дундяк І.В. (І курс маг.) – науковий керівник доц. Багай Н.О.,

Попроцьку І.В. (ІІ курс) – науковий керівник доц. Кохан Н.В.

Крім того, рекомендовано до друку в газеті Юрфакти+ виступи студентів:

Білої Р.В. (IV курс) – науковий керівник доц. Мороз Г.В.,

Медведя В.Я. (ІІ курс) – науковий керівник доц. Кохан Н.В.,

Турків І.Р. (ІІ курс) – науковий керівник доц. Кохан Н.В.