Кафедра вітає доцента Надію Багай з успішним проходженням конкурсу до Верховного суду України!

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 06 березня 2019 року затверджено рейтинги кандидатів на зайняття вакантних посад суддів касаційних судів Верховного Суду в межах конкурсу, оголошеного 02 серпня 2018 року. Участь в конкурсі на посаду судді Касаційного господарського суду Верховного Суду України брала доцент кафедри, кандидат юридичних наук Надія Онуфріївна Багай. За результатами конкурсу вона посіла ПЕРШЕ місце у списку кандидатів з конкурсним балом – 811,25.

Це закономірний результат її сумлінної роботи, підтвердження високого професійного рівня, особистих та моральних якостей!

Колектив кафедри щиро вітає Надію Онуфріївну з заслуженою ПЕРЕМОГОЮ!!!!!