Перемога у конкурсі магістерських робіт

Гарним подарунком до Дня юриста аспіранту кафедри трудового, екологічного та аграрного права Ірині Шукало та її науковому керівнику проф. Надії Романівні Кобецькій стало вручення Ірині 9 жовтня сертифікату на грошову стипендію за перемогу в конкурсі магістерських робіт.

Ініціатором його проведення виступив Фонд Інституту Східноєвропейських досліджень (м. Варшава, Республіка Польща) у рамках двосторонньої Угоди про співпрацю між Фондом та Прикарпатським національним університетом. Нагороду вручили ректор університету, професор Ігор Цепенда та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні (2005-2010 рр.), представник Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень Яцек Ключковські.

Кафедра вітає Ірину Шукало та проф. Надію Кобецьку з отриманою відзнакою!

Детальніше див: «За кращу магістерську роботу – солідна стипендія»