Підвищення кваліфікації викладачів кафедри

23-27 квітня в Університеті був організований дистанційний тренінг для викладачів «Я роблю це так!». Тренери дистанційного тренінгу – доцентки кафедри математики та інформатики і методики навчання Ольга Дудка та Олеся Власій ознайомили учасників з можливостями пакету сервісів G SuiteforEducation, доступ до якого надано всім користувачам корпоративного домену pnu.edu.ua, а також всім спектром можливостей роботи в програмах GoogleClassroom, GoogleMeet, GoogleSite. Цікаві вправи, домашні завдання та командні лабораторні роботи забезпечили позитивну онлайн енергетику та досягнення учасниками очікуваного результату – підвищення рівня педагогічної майстерності у сфері цифрових технологій.

Учасниками курсу стали завідувачка кафедри трудового, екологічного та аграрного права проф. Надія Кобецька, доцентки кафедри Наталя Кохан та Зоряна Яремак. За результатами успішного проходження тренінгу вони отримали відповідні сертифікати.

Сертифікат 22-27-04-2020 Яремак Зоряна Василівна

Сертифікат 22-27-04-2020 Кохан Наталія Василівна