Запрошуємо 14-15 травня взяти участь у підвищенні кваліфікації: “На пульсі правових реалій: актуальні питання вітчизняного законодавства”

Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує взяти участь у безкоштовному науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «На пульсі правових реалій: актуальні питання вітчизняного законодавства», яке відбудеться 14-15 травня 2024 року у Навчально-науковому юридичному інституті!

До участі у науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються працівники закладів дошкільної освіти, загальної середньої освіти, фахової передвищої освіти, вищої освіти, та всі охочі, які зацікавлені професійним розвитком педагогічних працівників.

Детальніше ТУТ.