Робота студентських підсекцій кафедри трудового, екологічного та аграрного права в межах звітної наукової конференції університету

6 квітня відбулися підсекційні засідання за участю студентів у межах звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Традиційно кафедра трудового, екологічного та аграрного права на звітній науковій конференції забезпечує роботу двох студентських підсекцій.

Відповідно цього року науково-педагогічні працівники кафедри так само працювали з студентами в межах проблематики екологічного права (керівник підсекції – доцент Леся Данилюк) і актуальних питань трудового, земельного та аграрного права (керівник підсекції – доцент Наталія Кохан).

Кафедра відзначає високий науковий рівень представлених студентами тем і висловлює їм вдячність за активну участь в науковому заході університету.