Монографія доцентки кафедри Мороз Галини Василівна на тему «Взаємодія публічних і приватних інтересів в екологічному праві України»

Серед наукових здобутків кафедри- ще одне монографічне дослідження, доцентки Мороз Галини Василівни на тему «Взаємодія публічних і приватних інтересів в екологічному праві України». В роботі досліджено теоретико-правові підходи до розуміння сутності інтересу в науці екологічного права, що пов’язано із визначенням форм та способів відображення складного конгломерату інтересів у механізмі правового регулювання екологічних відносин. Для досягнення публічних, екологічно значимих цілей та, водночас, врахування приватних мотивів, принципово важливим є забезпечення оптимізації взаємодії природоресурсної та природоохоронної складових на основі гармонійного поєднання економічних, екологічних і соціальних факторів.
У результаті проведеного дослідження сформовано висновки, які мають і теоретичний, і практичний зміст.