Аспірантка 3 року навчання Кисилиця Наталя отримала стипендію на проходження стажування від Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU), в одному із університетів Німеччини.

Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU) є однією з найбільших екологічних фундацій Європи, яка дозволяє молодим науковцям підвищити кваліфікацію у сфері охорони навколишнього середовища та збереження природи. Відбір претендентів проводився на основі проекту дослідження та співбесіди, за результатами якої приймали рішення.

Наукове стажування триватиме шість місяців в Universität Greifswald Lehrstuhl für Öffentliches Recht, insb. Verwaltungs- und Umweltrecht Institut für Energie-, Umwelt- und Seerecht (IfEUS). Інститут енергетичного, екологічного та морського права Ґрайфсвальдського університету проводить дослідження у сфері охорони навколишнього середовища та сталого розвитку. Під час стажування аспірантка досліджуватиме припинення права оренди землі у контексті порушення принципів сталого використання земельних ресурсів.