Відбулися дистанційні секційні засідання за участю студентів університету

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника триває звітна наукова конференція. Зокрема 7 квітня відбулися дистанційні секційні засідання за участю студентів університету.
Кафедра трудового, екологічного та аграрного права на звітній науковій конференції студентів кожного року забезпечує роботу двох студентських підсекцій.
Відповідно цього разу керівники кафедральних підсекцій традиційно працювали зі студентами в межах проблематики екологічного права (керівник – к.ю.н., доц. Данилюк Л.Р.) й актуальних питань трудового, земельного та аграрного права (керівник – к.ю.н., доц. Кохан Н.В.).
Варто відзначити високий науковий рівень представлених студентами тем і сумлінний рівень їхньої підготовки.
Кафедра висловлює вдячність студентам за активну участь в науковому заході університету.