Запрошуємо на відкриту гостьову лекцію!

16.11 (вівторок) о 10.30 відбудеться відкрита гостьова лекція на тему «Практика судового захисту екологічних прав громадян в Україні».

Запрошена лекторка: Ольга Мелень-Забрамна.

Ольга Мелень-Забрамна – керівниця юридичного відділу міжнародної благодійної організації «Екологія – Право – Людина» (ЕПЛ). У 2006 році отримала міжнародну премію Ґолдмана за те, що не побоялася подати до суду на державу, аби захистити гирло Дунаю. Цю премію неофіційно прирівнюють до Нобелівської премії в галузі захисту довкілля. Ольга вже більше 15 років займається судовим захистом екологічних прав громадян та довкілля, захистом об’єктів природно-заповідного фонду, а також екологічною освітою та інформування, є лектором онлайн-курсів, автором численних публікацій на еколого-правову тематику. Більше детальніше про діяльність організації та судові справі ЕПЛ можна почитати на: www.epl.org.ua.

Лекторка представить особливості та проблеми в реалізації судового захисту екологічних прав жителів Івано-Франківської області, які боряться із діючими та планованими свинокомплексами.

Запрошуємо приєднатись до лекції за посиланням:

кафедра трудового, екологічного та аграрного права

Прикарпатського національного університету

імені Василя Стефаника