Вітання із захистом докторської дисертації!

12 травня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.236.02 Інституту держави і права ім. В. М. Корецького Національної академії наук України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за спеціальністю 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право доцента кафедри, судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Багай Надії Онуфріївни на тему «Теоретико-методологічні засади розвитку аграрного законодавства України в умовах євроінтеграції».

Колектив кафедри трудового, екологічного та аграрного права щиро вітає Надію Онуфріївну БАГАЙ з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук!